معرفی کتاب بهشت بندگی در عصر ظهور نوشته آیت الله حاج سید خلیل حسینی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

 

بهشت بندگی در عصر ظهور
اثر آیت الله سید خلیل حسینی
نشر: نگاه تعالی قم1394

انسان آنگاه به مقصد نهایی خود می رسد که تمام نیروهای نهفته در وجودش در مسیر بندگی به فعلیت برسد و به کمال بندگی دست یابد و این نیازمند شرایط خاصی است که یکی از آنها دسترسی کامل به امامی است که در مسیر حرکت لحظه به لحظه مراقب انسان بوده، او را دستگیری نماید و این شرایط به طور کامل تنها در عصر ظهور محقق می شود.
بدین جهت است که عصر ظهور را عصر کمال بندگی می نامیم عصری که تمام انسانهایی که نتوانستند به کمال نهایی خود برسند و از دنیا رفته اند دوباره بر می گردند و رجعت می کنند و ازآن شرایط ویژه بهرمند می شوند.
حال سوال این است که دردوران غیبت امام زمان علیه السلام چه کمبودها و مشکلاتی راه رسیدن به کمال بندگی را مسدود کرده و تحقق جامعه آرمانی را غیر ممکن کرده است ؟
دراین کتاب مولف برآن است تا با بیان معنای بندگی و آشنایی با مراحل مختلف آن، تمرین بندگی و لذت آنرا تصویر نماید و انگیزه بندگی را تحقق بخشد. مولف سعی دارد خواننده را با موارد، بستر و امکانات بندگی آشنا وچالشهای فراروی بنده را معرفی کند. همچنین راه های مبارزه را معرفی نماید.
این کتاب در یازده فصل زیر تنظیم شده است :
شکوفایی بندگی در عصر ظهور، تمرین بندگی در عصر غیبت، طعم و لذت بندگی خدا، انگیزه های بندگی، بستر و موارد بندگی، دردسرهای بندگی، آفات بندگی، یاوران راه بندگی، توبه و بازگشت به بندگی، آثار عبودیت و بندگی در دنیا، آثار عبودیت و بندگی در آخرت.

برای تهیه این کتاب با این شماره تماس بگیرید  09191959577

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز دیدگاهی بیان نشده است

ارسال دیدگاه

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

کليه حقوق متعلق به وب سایت معرفت و شناخت می باشد.